FAQ

Jak zdobyć zaliczenie?
Zaliczenia przedmiotu dokonujemy spełniając jeden z następujących warunków:
1) Zaliczyliśmy przedmiot w roku bieżącym zgodnie z wymaganiami punktowymi i frekwencją (jeśli istnieje ten wymóg).
2) Chcemy przepisać przedmiot z roku ubiegłego i zasady wyższe tego nie zabraniają. Można wówczas dokonać wpisu będąc studentem mojej grupy w USOS. Podczas pierwszego miesiąca zajęć należy przyjść i ustalić, że ocena jest odpowiednia i chcemy przepisać. W przypadku braku rozmowy następuje milcząca zgoda na to, że student chce otrzymać inną ocenę niż ostatnio. Jeśli nie jest się studentem mojej grupy, to nie ma o czym rozmawiać!

Kiedy można ze mną porozmawiać?
1) Pod koniec moich zajęć.
2) wysyłając do mnie maila.
Proszę pamiętać o stosowaniu odpowiednich tagów (SK, PO, ZPO, PSwC etc. w temacie maila).
3) Na Skype (po wcześniejszym umówieniu mailowym).
4) Na konsultacjach.
5) W wyjątkowych sytuacjach w przerwie między zajęciami/ po zajęciach.

Jak zostać zapisać na moje kursy?
Sprawa jest bardzo prosta. Rejestrujemy się w USOS. Nie ma jednak możliwości dopisywania do grup gdy posiada ona już nienaturalne rozmiary (np. więcej osób niż sprzętu w sali komputerowej). Gdy tylko zobaczę taką sytuację, będę interweniował w dziekanacie w celu wypisania studenta z grupy.

Kiedy mogę odrobić zajęcia?
Odrabianie zajęć odbywa się z inną moją grupą. Należy to robić tylko i wyłącznie w uzasadnionych i wyjątkowych sytuacjach i każdorazowo informować mnie mailowo. Jeśli ustalenia z innymi prowadzącymi na to pozwalają, odrabiać zajęcia można także u innych prowadzących (dotyczy to PO oraz ZPO).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>